Hlídka

Soumrakon - NOVÉ - Waelham - ceník magie - Lovci Veverek internacionálně - Muzikál Pán Prstenů - Jak jsme všichni umřeli - Soutěže s Comixem - Interview s Lovci Veverek - Odpovědi postav na otázky z ankety

Soumrakon 2018


“Jen pojď blíž chlapče,” zaskřehotal hlas ježibaby, jejíž ohyzdný obličej vykukoval zpoza shnilých dveří chýše. “Pojď dál. Toho deště a bahna máš jistě plné zuby.” “Radši se utopím v bažině, než abych ti vlezl přímo do pasti!” “Ale, ale,... to jsou mi způsoby. Co kdybych ti slíbila, že se ti u mě doma nic nestane? Víš, že slovu ježibaby můžeš věřit. Jen se posadíš, zahřeješ a vyslechneš si příběh. A pak půjdeš dál svou cestou.” “Dobrá,” řekl a spustil ruku, která mu podvědomě zabloudila k jílci. Odhrnul si zmáčené vlasy z čela a rozhodným krokem vstoupil do doupěte ježibaby. Jen pro sebe si zamumlal “Co bych to byl za dobrodruha, kdybych tohle odmítnul.”

Kdy: 21.-23.9.2018
Kde: Uherské Hradiště, Zelný trh 1271
Zahájení: pátek 18:00
Hrací bloky: pátek 20:00 - 24:00, sobota 9:00 - 18:00, neděle 9:00 - 13:00
Ukončení: neděle 15:00
Strava: Budou zajištěny hrnce něčeho teplého do žaludku od pátečního večera, chleba a základní nápoje. Každá družina u příjezdu odevzdá pomazánky, aby pokryly potřeby snídaní pro družinu. Další zásoby na vlastním uvážení.
Účastnický poplatek: 250,- Kč (poplatek zahrnuje jídlo, pití a organizační výdaje)
S sebou: spacák a karimatku, ešus, hrnek
S sebou speciálně: připravený osobní deník postavy dle upravených pravidel (viz níže), obyčejné tužky, gumu, mnohostěnné kostky, doporučujeme také kostýmy a všeliké speciální rekvizity
Program: turnaj v Dungeons and Dragons 5. edice, deskové, karetní a společenské hry
Ukončení: Přihláškové formuláře, které naleznete níže, zašlete na e-mail david.babuka@gmail.com

Další informace: Bohužel má Soumrakon omezenou kapacitu a to cca 18 hráčů (3 družiny), takže s přihlašováním neváhejte. Po naplnění kapacity Vás povedeme jako náhradníky. Pro nezletilé a jejich rodiče musíme uvést upozornění, že akce není zaštítěna žádnou organizací a nemůžeme tedy za nikoho a nic převzít jakoukoliv zodpovědnost.

Akce se koná v bytě jednoho z PJů a jeho kočky, varujeme tedy alergiky. Také prosíme o omezení courání z bytu a zpátky na nezbytné minimum (kouření, nákupy, přespávání doma) a o omezení konzumace alkoholu na decentní úroveň.

Když budete mít při příjezdu kompletně a více méně bez chyb vyplněný osobní deník (který si můžete stáhnout na níže) dostanete do prvního dobrodružství navíc jako bonus Léčivý lektvar, který může být významnou pomocí. Deník by měl odpovídat upraveným pravidlům pro hraní na Soumrakonu, která naleznete na téže webové adrese.

Pokud budete mít pěkný kostým, můžete do hry obdržet 1 bod štěstí. Jeho utracením můžete získat výhodu k jakémukoliv hodu k20 nebo si vynutit nevýhodu k hodu na útok proti vám.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo nejasností volejte Davidovi na číslo 725 382 243 nebo pište na e-mail david.babuka@gmail.com.

Magie a mystérium,

PJ David & PJ Edhel & PJ Ježdík & ZPV Ještěrka

Ke stažení


82286